Warsaw Improvisers Orchestra w Centrum Sztuki Współczesnej

Date: 23 listopada 2019
Time: 00:00 - 00:00
Location: Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski, Warszawa
koncert

Różne środowiska taneczne z Warszawy serdecznie zapraszają na zaangażowane taneczne jam-session, podczas którego będziemy zbierać środki finansowe na Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, inicjatywę młodych ludzi podejmujących działania mające na celu zredukowanie negatywnych skutków zmian klimatycznych i przeciwdziałanie kolejnym.

Nie każda osoba może i chce bezpośrednio angażować się w działania społeczne. Jeżeli jednak temat zmiany klimatycznej nie jest ci obcy a zarazem lubisz tańczyć, to możesz upiec dwie pieczenie (wegańskie) na jednym ogniu.
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane improwizacją ruchową do muzyki na żywo, którą zagrają dla was muzycy i muzyczki związane z Warsaw Improvisers Orchestra! Dozwolone solo, kontakt improwizacja, dowolny taniec lub ruch i obserwacja.

Spotykamy się 23.11 od 19.00 w Centrum Sztuki Współczesnej U-jazdowski w sali W. Krukowskiego, w Laboratorium.
Cegiełka to 10 zł i więcej 🙂

Katastrofa klimatyczna to fakt. Dzisiaj nie pozostaje nam nic innego, jak ratować Planetę przed jej dalszymi skutkami. Wspierając takie inicjatywy jak Młodzieżowy Strajk Klimatyczny pokazujemy, że los Ziemi nas obchodzi. Dlatego przyjdź 23 listopada do U-jazdowskiego w Warszawie i zatańcz dla klimatu!

Do zobaczenia!